licitație pictură

Anunț licitație pentru adjudecarea lucrărilor de pictură

Parohia Dodești, Protopopiatul Huși, Episcopia Hușilor, anunță licitație pentru adjudecarea lucrărilor de pictură în tehnica „frescă” la biserica parohială cu hramul „Adormirea Maicii Domnului”, în suprafață de 500 mp. Licitația va avea loc în data de 09 mai 2018, ora 10.00, la biserica parohială. Contact: pr. Cerbu Claudiu - Dan, tel. 0769223229.

Licitaţie în vederea adjudecării lucrărilor de pictură

Parohia cu hramurile „Sfinţii Împăraţi Constantin şi Elena“ şi „Sfântul Mare Mucenic Mina“ din Vaslui, Protopopiatul Vaslui, organizează în data de 15 decembrie 2017, ora 12:00, licitaţie în vederea adjudecării lucrărilor de pictură, în tehnica seco. Menţionăm că suprafaţa interioară de pictură este de circa 800 metri pătraţi. Contact: pr. paroh Constantin Pîrcălabu, telefon: 0766.311.502, email: pircalabuflorin@yahoo.com.

Subscribe to RSS - licitație pictură