Parohia Fedești, Protopopiatul Huși, Episcopia Hușilor, județul Vaslui, organizează licitație pentru adjudecarea lucrărilor de realizare a picturii în tehnica „al secco” pentru suprafața de aproximativ 550 mp, la Biserica cu hramul „Nașterea Maicii Domnului” din localitatea Fedești, comuna Șuletea, județul Vaslui, pentru pictorii de categoria a III-a.

Pictorii interesați vor prezenta Parohiei, până cel târziu la 12.02.2023, ofertele de execuție, acestea urmând a fi analizate în ședința Consiliului Parohial din data de 13.02.2023, orele 15:00.

Ofertele se trimit la Biserica „Nașterea Maicii Domnului” din localitatea Fedești, comuna Șuletea, județul Vaslui.

Persoana de contact: PC. Pr. Ioan-Petronel AGARICI, tel. 0758844246, email: agarici.ioan@yahoo.com