Parohia Viltotești, Protopopiatul Bârlad, Episcopia Hușilor, cu sediul în localitatea Viltotești, comuna Viișoara, Județul Vaslui, parohie încadrată la gradul al II-lea, organizează în data de 29 aprilie 2022, ora 12.00, licitație pentru atribuirea lucrărilor de pictură din nou, tehnica frescă, la biserica parohială, cu hramul ,,Sfântul Ierarh Nicolae”, în suprafață de aproximativ 531 de mp.

Pictorii interesați pot prezenta ofertele de execuție și portofoliul de lucrări la sediul parohiei, până la data de 29 aprilie 2022, sau la adresa de e-mail gheorghe_simionescu@yahoo.com.

Informații suplimentare privind devizul lucrărilor pot fi obținute de la preotul paroh Gheorghe Simionescu, tel. 0769.166.111.