Parohia „Sfinții Apostoli Petru și Pavel” din Municipiul Vaslui, Protopopiatul Vaslui, Episcopia Hușilor, județul Vaslui, organizează licitație pentru adjudecarea lucrărilor de realizare a picturii în tehnica „al fresco” pentru o suprafață de aproximativ 730 mp, la Biserica cu hramul „Sfinții Apostoli Petru și Pavel” din Municipiul Vaslui, județul Vaslui, pentru pictorii de categoria I.

Pictorii interesați vor prezenta parohiei, până cel târziu la data de 04.05.2023, ofertele de execuție, acestea urmând a fi analizate în ședința Consiliului parohial din data de 04.05.2023, orele 15:00.

Ofertele se trimit la sediul Parohiei „Sfinții Apostoli Petru și Pavel”, Municipiul Vaslui, strada Căpitan Filote, nr. 09, județul Vaslui.

Persoana de contact: Pr. Paroh Adrian Chirvasă, tel. 0740657576.