Mănăstirea „Nașterea Sf. Ioan Botezătorul” din localitatea Ivănești, Protopopiatul Vaslui, Episcopia Hușilor, județul Vaslui, organizează licitație pentru adjudecarea lucrărilor de realizare a picturii în tehnica „al fresco” pentru o suprafață de aproximativ 700 mp, la Biserica cu hramul „Sfântul Proroc Zaharia și Dreapta Elisabeta” din incinta mănăstirii, pentru pictori de categoria a II-a.

Pictorii interesați vor prezenta mănăstirii, până cel târziu la data de 07.02.2024, ofertele de execuție, acestea urmând a fi analizate în ședința Consiliului mănăstiresc din data de 07.02.2024, de la ora 15:00.

Ofertele se trimit la Mănăstirea „Nașterea Sf. Ioan Botezătorul” din localitatea Ivănești, județul Vaslui.

Persoana de contact: Maica Stareță, Monahia Antonia (Anișoara) Chiriac, tel. 0740781562.